Týdenní plán 20.3. - 24.3.

19.3.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 20.3. - 24.3.

Milí rodiče, milé děti,

doufám, že jste si všichni užili jarní prázdniny a jste připraveni na další školní týden :-). Březen se také nazývá Měsíc knihy a nás brzy ve škole čeká práce s knihou a Noc s Andersenem (31. března) :-).

ČJ - písanka s mravencem, Čtení nás baví str. 38

ČJ - učebnice str. 66 cv. 5+6+8

ČJ - 1. hodina -  učebnice str. 67, cv. 2+3+4

4. hodina - Čtení nás baví str. 39 + PL doplňování měkkých a tvrdých slabik.

M- Matýskova matematika str. 42+43.

ČvS - opakování Naše zdraví - PL

ČJ - Prevence II
       5. hodina - práce s textem Jak prospali naschválníččci první noc na tábořišti + PL.

M - Prevence II

ČvS - práce s textem Pomáháme ostatním + 3xPL - otázky k textu, grafický organizér, vysvětlení - pomocí informací z grafického organizéru zkusí děti napsat, jakou důležitou práci dělají někteří lidé pro ostatní.

ČJ - 1. hodina - učebnice str. 68, cv. 1+2.

M - PS str. 44 + Procvičujeme s Matýskem

ČvS - PL - Povolání dospělých PL, video Ty Brďo - https://decko.ceskatelevize.cz/video/e420234100061007

plavání

Mějte se pěkně!