Týdenní plán 30.5.-3.6.

27.5.2022 - Alena Babáková
Týdenní plán 30.5.-3.6.

Vážení rodiče,

ve středu na Den dětí, bychom si s dětmi udělali příjemné dopoledne (bez učení). Pokud by to bylo možné, prosím, dejte dětem v tento den větší svačinu - případně s nějakou dobrotou, dále campingovou deku, pohodlné oblečení, penál, nějakou hru - typu double, karty, gumu na skákání, frisbee, atd...

V úterý až čtvrtek se koná sběr papíru vždy od 7 - 8 hod. ráno a ve středu i odpoledne od 15 - 16. hod. Nezapomeňte označit balíčky jménem a třídou. https://www.zsmeteo.cz/skola/aktuality/sber-papiru.1230

Český jazyk - učebnice str. 103-105, pracovní sešit str. 45-46.

- procvičování na závěrečnou práci, test z celého učiva 2. ročníku

Písanka 2.díl str. 36.

Čtení nás baví str. 54-55.

Matematika - učebnice str. 34-36. Pracovní sešit str. 17-18

ČVS - učebnice str. 60-61. Pracovní sešit str. 68

Ráda bych v rámci volnějšího června uspořádala krátké besedy o povolání. Jedná se o akci pouze v rámci naší třídy, v týdnech od 6.6. do 17.6. Cílem je dětem představit a přiblížit nejrůznější zaměstnání rodičů. První beseda bude pod vedením mého manžela, který celou akci zahájí.

Prosím tímto rodiče, kteří budou mít chuť a čas povědět dětem o tom, co obnáší jejich práce a proč si ji vybrali, aby mě kontaktovali.

Moc děkuji