Vítám Vás v novém školním roce 2022/23

31.8.2022 - Alena Dušková

Milé děti,

ve čtvrtek 1.9. se sejdeme v 8 hodin před školou, kde proběhne slavnostní zahájení školního roku.

Společně pak strávíme jednu vyučovací hodinu ve třídě do 9h, kdo bude chtít jít samostatně domů, přrinese lísteček od rodičů.

Obědy pro přihlášené děti se vydávají od 10 do 11 hodin.

V pátek 2.9. budeme ve škole do 12.35 hod, vezměte si psací potřeby, přezůvky a zámeček ke skříňce (náhradní podepsaný klíč si necháte ve třídě).

V pondělí 5. září si rozdáme učebnice a od 3. vyučovací hodiny se začneme učit podle rozvrhu.

Od pátku 9.9. začneme dojíždět na lekce plavání do plaveckého bazénu Jedenáctka.

Těšíme se Vás,

Alena Dušková, tř. uč. a Ilona Habešová, asistentka pedagoga