4. září začíná školní rok 2023/24

29.8.2023 - Soňa Štefanová

Ahoj páťáci a páťačky,

v pondělí 4. září odstartujeme společně nový školní rok. Začínáme v 8 hodin v naší třídě ve staré budově ve druhém patře. Spolu strávíme pouze jednu vyučovací hodinu. Kdo z vás půjde tento den na oběd do školní jídelny, musí si předem individuálně objednat. Od úterý jsou obědy přihlášeny automaticky. Po skončení zahájení školního roku odcházíte samostatně domů. Všechny informace k prvnímu týdnu školy se dozvíte v pondělí 4. září.

Užijte si ještě poslední dny prázdnin a v pondělí se na vás těšíme.

Soňa Štefanová a Magdalena Maříková.