Aktuality

Aktualizace školního vzdělávacího programu (ŠVP) od září 2022


Vážení rodiče, milí žáci, škola se rozhodla jít do aktualizace ŠVP od září 2022, která je povinně stanovena vyhláškou MŠMT v rámci tzv. "malé revize RVP". Otázkou bylo, jestli se počká ještě rok.  Hlavní myšlenkou je integrace nově zavedeného předmětu "Informatika" do ŠVP školy. 

Hudební pořad The Beatles - 25. 5. 2022


Hudební pořad The Beatles Ve středu 25. 5. 2022 se žáci účastní hudebního programu The Beatles, který bude realizován v prostorách školy.  Cena programu: 45 Kč/žák    Playlist: 1. I saw her standing there ( Please,please me ) 2. All my loving ( With the Beatles ) 3. Things we said today ( A hard day´s night ) 4. Eight days a week ( Beatles for sale ) 5. Yesterday  ( Help ) 6. You´ve got to hide your love away ( Help ) 7. Nowhere man ( Rubber soul ) 8. Norwegian wood ( Rubber soul )  

Sportovní den - finální rozpis


Milí rodiče, žáci a přátelé ZŠ Meterorologická, srdečně Vás zveme na sportovní den. Akce je nabízena zdarma díky financování z dotačního programu MČ Praha 4 - Libuš. Pro aktivní sportovce je připraveno pohoštění zdarma. Pokud se k nám chystáte na aktivitu, doražte, prosím, 30 minut před začátkem. Podrobnosti naleznete pod rozpisem.