8.3.2024 - Jakub Remeš

Vážení rodiče, milí žáci,

v březnu naši třídu jistě čeká několik testů, protože 2. pololetí se nám už naplno rozjelo. Nicméně, nebude to jenom o přípravě na zkoušení. V příštích týdnech přijde několik příjemnějších akcí. V pondělí 18. 3. se koná v tělocvičně výchovný koncert s písničkami od legendárních the Beatles. Těsně před prázdninami ještě stihneme kurz nazvaný Dny pro záchranu života. Volno pak budete mít od 28.3. do 1.4. Naposled mi ještě dovolte připomenout našim třídním zástupcům, aby se dostavili s otázkami a návrhy na jednání Rady žáků, která se sejde ve středu 13. 3. mezi 7.-8. hodinou ráno.

Přeji co nejvíce úspěchů.

Jakub Remeš, třídní učitel