Schůzka Žákovské rady dne 22. 3. 2023

Přítomni: zástupkyně Barbora Hrušková

zvolení zástupci 3. až 9. ročníků

Témata:

Spolek rodičů - jaké akce pořádají, kde finančně přispívají, žáci dostali (již podruhé) za úkol napsat náměty na akce, které by mohli pořádat rodiče a co by si žáci představovali jako odměny v tombole ke Dni dětí, popř. i jako odměny, které dostávají v soutěžích (např. recitační nebo pěvecké soutěže). Děkuji třídám 3.B a 7.A za splnění úkolu.

Nejbližší akce školy - Noc s Andersenem, čarodejnický den, 90. výročí školy, oslava Mezinárodního dne dětí

Pomoc při čarodějnickém dni - 8 dobrovolníků z řad dětí (pořádá Spolek rodičů) - prosím nechat na recepci lístek se jménem dobrovolníků (v krabici s názvem Žákovská rada)

Podněty od žáků:

Akce, na kterých by se mohli podílet rodiče a které by žáci ve škole uvítali:

Sportovní turnaje (fotbalový)

Výtvarná soutěž

Barevné dny

Den bez batohů, aktovek a tašek

Úklid kolem školy, výsadba květin (společně s rodiči)

Koše na tříděný odpad - na více místech na chodbách, jiné rozmístění

Příští schůzka ŽR proběhne dne 5. 4. 2023 o velké přestávce ve školním klubu.