Adventní putování 10. dopis

20.12.2023 - Blanka Zirnsáková

Skřítci našli malý betlém po prababičce, o kterým si doma všichni mysleli, že už je dávno ztracený. Mohli s tím zase udělat nějakou lumpárnu, ale místo toho se rozhodli, že pro celou rodinu nachystají překvapení. Opatrně vzali betlém a začali ho skládat. Našli tam oslíka, ovečku, kravičku, anděla, Josefa s Marií i zlatou kometu. No jó, ale chybí jesličky s Ježíškem. Kde je Ježíšek!!!

A tak děti pro své nejbližší připraví také takový betlém a zítra se možná dovíme, kde se Ježíšek nachází.