Adventní putování skřítků 2. dopis

4.12.2023 - Blanka Zirnsáková

Nevím jak u vás, ale u některých dětí o víkendu doma někdo zpřeházel peřiny. Že by skřítkové...?

Dnes jsme měly další dopis. Skřítkové se pomalu zabydlují, ale neplechy dělají pořád. :-)

Meduňka s Kryšpínem se rozhodli, že si pokojíček trochu ozdobí. Vyrazili tedy ven pro pár větviček, ale smrk byl moc vysoký. Zahlédli zlatý žebřík paní Svaté Barbory a bez dovolení si ho vzali. Utrhli si několik větviček a honem pelášili zpátky do tepla. Ale co teď? Kde je žebřík pro Svatou Barboru?

A to byl úkol pro děti. Dostaly šifru a správná odpověď byla ...na chodbě.